Microsoft SharePoint

Optimalizujte práci s dokumenty, daty, termíny a úkoly.

Implementujeme MS SharePoint

Aplikace SharePoint pokryje a vylepší všechny činnosti uvnitř i vně vaší firmy. Pomůžeme vám vše navrhnout a vytvořit. Ovládání SharePointu je ale tak jednoduché, že další správu a administraci budete zvládat sami.

Logo Microsoft Sharepoint

Univerzální technologie SharePoint od Microsoftu je plně kompatibilní se známými kancelářskými balíky Microsoft Office 2007 a vyššími verzemi. Plnohodnotně můžete pracovat také online na svých cestách.

Firemní portál – intranet, extranet

SharePoint se stane nejen vaší elektronickou nástěnkou pro zaměstnance, na které můžete sdílet obsah, znalosti, obchodní případy, směrnice nebo předpisy. Zrychlí také vaši komunikaci se zákazníky. Umožní vám například automatizovanou výměnu objednávek nebo faktur.

Správa dokumentů

ERP KARAT využívá technologii Client/Server. Vnitřní architektura systému je tvořena vývojovým jádrem a jádry aplikačními. Vývojové jádro tvoří systémové knihovny a vlastní CASE nástroj pro vytváření aplikací v prostředí systému. Aplikační jádra obsahují společné vlastnosti pro zajištění maximální bezpečnosti a specifické vlastnosti zajišťující business logiku systému.

Business Intelligence

Všichni pracovníci na jakékoliv úrovni potřebují vyhodnocovat svou činnost. Integrované výstupy z různých systémů je motivují k efektivnější práci a dávají lidem zpětnou vazbu. Díky reportům uživatelé zjistí, co dělají špatně nebo dobře. Pomohou jim přehledné grafy, tabulky (i kontingenční), KPI ukazatele a další pomůcky.

Více o Business Intelligence

Procesní řízení

Růst firmy je často podmíněn procesním řízením. Jenže zavedení ISO norem, TÜV a dalších předpisů dříve neznamenalo, že je budou lidé plnit. Díky SharePointu si ale vytvoříte soustavu nástrojů, které kopírují firemní procesy. SharePoint tak vaše pracovníky naučí trvale dodržovat nastavené standardy.

Více o Procesním řízení

Projektové řízení

Kolik vaše firma vydělá, bývá zásadně ovlivněno způsobem řízení. Vedoucí zakázky potřebuje na jednom místě snadno řídit zdroje, data, dokumenty, termíny a úkoly. Integrace nástrojů v SharePointu změní vaši složitou práci na rutinu. Řízení zakázky propojíte s analýzou ekonomických ukazatelů a reportů. SharePoint zvýší kapacitu a efektivnost projektového manažera, takže dokáže vést více zakázek najednou a jednodušeji.

HelpDesk

Zdokonalte pomocí SharePointu své servisní služby. Přes zabezpečený formulář zadá váš obchodní partner požadavky online. Můžete rovněž vytvořit zpoplatněné služby, za které si zákazníci rádi připlatí. Samozřejmostí je sledování výkonnosti, nákladů a čas plnění jednotlivých požadavků. Propojení s odváděním práce přes SharePoint do ERP zvyšuje motivaci pracovníků pracovat co nejkvalitněji.

Máte zájem o více informací?

Petr Martinec | petr.martinec@karatsolution.cz | +420 725 660 807

Foto Petr Martinec

zpět na Služby IS, ERP / IT

Pro koho pracujeme?

Logo Beton Brož, s.r.o. Logo Eutit Logo Gammalux Logo Staalboek Logo Prague Casting Sevices

Další klienti

Copyright © 2013, KARAT Solution s.r.o. | Vytvořilo Studio Bajola | Mapa stránek