Vybrané reference

Podívejte se, jakým klientům a jak jsme pomohli

Logo Gammalux NDT

GAMMALUX NDT, spol. s r.o.

Poskytovatel nedestruktivních zkoušek převážně na potrubních systémech průmyslu těžké chemie, petrochemie, energetiky, plynárenství a strojírenství.

www.gammalux.cz

Klient potřeboval podpořit své hlavní procesy informačním systémem, který by vedl k nižším nákladům.

Naše řešení

  • Nejprve jsme zmapovali důležité procesy a identifikovali potřeby firmy.
  • Navrhli jsme nové řešení, zavedli IS a školili pracovníky.
Logo Eutit

EUTIT s.r.o.

Největší světový výrobce odlitků z taveného čediče.

www.eutit.cz

Zadavatel hledal systém, který mu umožní řízení výroby včetně Ganttových diagramů a kapacitního plánování, správu a řízení vztahů se zákazníky (CRM) a komplexní pokrytí podnikových oblastí včetně manažerských výstupů. Všechny tyto požadavky splnil ERP KARAT, komplexní informační systém s rozšířenými funkčnostmi pro řízení výroby. Vladimír Havlíček, ředitel a prokurista společnosti EUTIT s.r.o., upřesnil:

Hledali jsme kompletní ERP řešení, včetně manažerských nástrojů pro vedoucí pracovníky, kteří by měli v krátké době potřebné informace pro rozhodování. KARAT nás přesvědčil svým vyváženým poměrem kvality, rozsahu řešení, otevřenosti a příznivé ceny. Při výběru IS také rozhodly ve prospěch KARATu znalosti a zkušenosti v oblasti slévárenství a individuální přístup k požadavkům naší společnosti.

Naše řešení

  • implementace IS KARAT s plně automatizovaným zakládáním TPV výrobků dle specifikace nomenklatury výrobku
  • sledování a řízení směn jednotlivých zdrojů, jejich kapacit a personálního obsazení, osazení linek kokilami/formami pro plánované výrobky, záznamy o běhu linky (tzv. deníku linky)
  • firemní způsob odvádění vyrobených produktů za jednotlivé směny včetně zaznamenávání a vyhodnocování neshod včetně automatického příjmu vyrobených výrobků

1 2 3 4

Copyright © 2013, KARAT Solution s.r.o. | Vytvořilo Studio Bajola | Mapa stránek